Nabízíme ke všem oděvům jakýkoliv potisk!!!

Vážený zákazníku,
součástí námi poskytovaných služeb je i potisk či výšivka oděvů a čepic Vaším firemním logem či logem dle Vašeho přání. Cena za logo je velmi výrazně ovlivněna počtem kusů, velikostí a množstvím barev log. Dále jsou účtovány peníze za přípravu loga, jejichž cena se odvíjí od toho jaké podklady pro logování máme (tj. nejlepší je logo v křivkách) a množstvím log. Čas potřebný pro zhotovení loga je cca týden v závislosti na momentálním množství objednávek. V následujících řádcích Vám ve stručnosti přiblížíme používané technologie.

·  SÍTOTISK - Technologie potisku, při níž se barva loga protlačuje přes speciální síto upnuté v rámu. Barva se vpíjí přímo do struktury materiálu a stává se tak jeho součástí. Poté je tepelně fixována. Tato technologie se nedá aplikovat na fleece, pletené či zimní zboží, kšiltovky, zdvojené materiály. Výhodou je velký výběr barev, vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení. Sítotiskem lze docílit i drobnějších kontur.

· TIŠTĚNÝ FLOCK - technologie, kdy se pomocí elektrického náboje nastřeluje drcená stříž na nános lepidla. Výhodou této technologie je barevná stálost, nevýhodou omezená barevná paleta.

·  TISK NA ŘEZANÝ FLOCK - u této technologie se jedná o kombinaci řezaného flocku a sítotisku. Flockový materiál se vyřeže na potřebný tvar, potiskne se sítotiskem a následně aplikuje termolisem na oděv.

·  SUBIFLOCK - technologie, při niž se používá materál pro přenos na požadovaný textil s jemným chlupem. Nahrazuje řezaný flock v případě, že je požadavek na plnobarevný potisk. Je aplikovatelný na téměř libovolný textilní materiál. Požadovaný motiv nelze přesně opracovat, tudíž pod ním vzniká pravidelný útvar (čtverec, obdélník, trojúhelník), který lze obarvit na požadovaný odstín.Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované a fleece oděvy

·ŘEZANÝ FLOCK A NYLON- technologie, jejíž princip spočívá v přenosu daného grafického prvku na elastickou vinylovou (hladká) či flockovou (imitace semiše) fólii, kdy po vyřezání a separaci nežádoucího materiálu je tento grafický prvek přenesen za pomocí termolisu na vybraný textil. Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované a fleece oděvy. Nevýhodou je omezený výběr barev, nelze tvořit extrémně malá loga nebo tenké kontur. 

·TRANSFER - v podstatě se jedná o využití principu sítotisku. U této techniky tisku je grafický motiv vytištěn nejprve na speciální přenášecí fólií a z té je prostřednictvím působení tlaku a hlavně tepla přenesen na povrch finálního nosiče. Při požadavku na zvýšenou odolnost vůči mechanickému zatížení se na transferový potisk nanáší vrstva speciálního lepidla. Transferovou technologii potisku není možné aplikovat na pletené, fleece a pogumované oděvy, její výhodou je však možnost využití široké škály barev.

·VÝŠIVKA - trvalá forma prezentace, kvalitou a životností vysoce převyšuje tiskové technologie. Vyšší cenu naprosto vyrovnají výhody jako jsou stálost, odolnost při praní vysokými teplotami (s vyjímkou bělení a impregnace), odolnost při chemickém čištění.